Kolejne szkolenia produktowo-handlowe w Bruk-Bet Fotowoltaika. Relacja.

Szkolenia Bruk-Bet Fotowoltaika

 

27 czerwca w siedzibie Bruk-Bet Fotowoltaika w Tarnowie i na stadionie w Niecieczy odbyły się nasze kolejne szkolenia produktowo-handlowe. Wzięło w nich udział ponad 20 instalatorów PV z różnych stron Polski. Szkolenia poprowadził Dyrektor Produkcji pan Paweł Banuch oraz Regionalny Dyrektor Sprzedaży pan Albin Okoń.

Szkolenia handlowo-produktowe zostały wprowadzone do oferty Bruk-Bet Fotowoltaika w tym roku. Biorąc pod uwagę potrzeby prężnie rozwijającego się rynku fotowoltaiki w Polsce, postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z firmami działającymi w branży instalatorskiej. Uważamy, że nieustanne podnoszenie kwalifikacji wykonawców, zwłaszcza w połączeniu z doborem modułów fotowoltaicznych uznanych marek, przekłada się bezpośrednio na jakość montowanych instalacji PV.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jaki jest zakres szkoleń fotowoltaicznych

Zakres szkoleń fotowoltaicznych

W zakres naszego szkolenia wchodzą wiadomości z zakresu budowy modułów PV, testów jakim są poddawane podczas procesu produkcji oraz certyfikatów pochodzących od niezależnych jednostek badawczych. W związku z tym szkolenia zawsze zaczynamy od wizyty na hali produkcyjnej Bruk-Bet Fotowoltaika w Tarnowie, gdzie uczestnicy mają możliwość bezpośredniego zobaczenia  jak powstają moduły fotowoltaiczne. Tak też było i tym razem. W drugiej części spotkania, która odbyła się już w sali konferencyjnej klubu Termalica Bruk-Bet Nieciecza, zaprezentowaliśmy perspektywy rozwoju rynku Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce. Ponadto zapoznaliśmy uczestników z  tematyką technologii wytwarzania, technik dobrego montażu oraz gwarancji i certyfikatów paneli fotowoltaicznych.

Uczestnicy piątej już odsłony szkoleń produktowo-handlowych Bruk-Bet Fotowoltaika wyrazili chęć udziału w kolejnych naszych projektach i szkoleniach technicznych, w tym w Certyfikowanych Szkoleniach Fotowoltaicznych. Teoria i praktyka. Cieszymy się, że nasz wkład w rozwój branży jest doceniany, a wiedza techniczna i argumenty produktowe przekładają się na zwiększenie wartości generowanej sprzedaży przez naszych partnerów.

Już teraz zapraszamy na kolejne nasze szkolenia, a poniżej przedstawiamy fotorelację z ostatniego spotkania.

szkolenia fotowoltaiczne brukbet solar

szkolenia fotowoltaiczne brukbet solar

szkolenia brukbet solar fotowoltaika brukbet solar szkolenia instalatorzy brukbet solar fotowoltaika szkolenia certyfikowane szkolenia w brukbet brukbet solar - fotowoltaika szkolenia

Zobacz podobne:


Porady techniczne, Ciekawostki, News

Jak dbać o panele fotowoltaiczne zimą

więcej
Porady techniczne, Ciekawostki

Czy Twoje panele są prawidłowo zamontowane?

Prawidłowa praca paneli fotowoltaicznych w dużej mierze zależy od ich odpowiedniego montażu. Stąd wybór firmy instalatorskiej, która ma doświadczenie i dobrze dobrany sprzęt jest podstawą,…

więcej
Ciekawostki, Rozwój branży, News

Recenzja – moduły PV Perfect Edge marki Bruk-Bet Fotowoltaika

Na internetowym portalu branżowym poświęconym odnawialnym źródłom energii – Globenergia pojawiła się recenzja naszych modułów fotowoltaicznych z serii Perfect Edge. Ich dokładną…

więcej