Bruk-Bet Fotowoltaika i
RedSnake na targach
Bud-Gryf & Home 2018

Bruk-Bet Fotowoltaika uczestniczył w targach Bud-Gryf & Home wraz z firmą RedSnake, producentem folii grzewczych i instalatorem rozwiązań PV.

„Technologia ogrzewania przy pomocy folii grzewczych zdobywa coraz większe uznanie wśród osób budujących domy jednorodzinne, dzięki niskiemu kosztowi inwestycji, bezawaryjności i bezobsługowości, dodatkowo, jeśli połączymy taką instalację z fotowoltaiką na dachu, to możemy się cieszyć darmowym ogrzewaniem przez cały rok”, powiedział Jakub Manicki, właściciel firmy RedSnake.

„Nieustannie pracujemy nad poprawą jakości i wytrzymałości naszych modułów. Jako jedyny producent w Polsce, poddaliśmy nasze produkty ekstremalnym testom wytrzymałościowym symulującym przyspieszone starzenie, które pokazują rzeczywiste zużycie modułu podczas wieloletniego użytkowania. Pomimo tego, że nie jest to obligatoryjne, to podwoiliśmy obciążenie testowanych modułów, dzięki temu jesteśmy pewni, że produkty Bruk-Bet Fotowoltaika będą bezproblemowo służyć długie lata”, dodał Przemysław Kozłowski, regionalny dyrektor sprzedaży Bruk-Bet Fotowoltaika.

Bud-Gryf & Home to jedyne na Pomorzu Zachodnim targi dedykowane branży budowlanej, energetycznej i wnętrzarskiej. Wydarzenie to skierowane jest do firm i osób poszukujących inspiracji budowlanych, nowych technologii, materiałów i produktów związanych z budową, remontem oraz energią konwencjonalną i odnawialną.

Zobacz również

Podsumowanie września
Podsumowanie września Jesteście gotowi na podsumowanie września? Jako największy polski producent modułów fotowoltaicznych nieustannie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, biorąc udział w licznych wydarzeniach i prelekcjach. Po okresie wakacyjnym ze zdwojoną siłą angażowaliśmy się w różnego rodzaju eventy we wrześniu. Każdy z nich był wyjątkowy i miał niepowtarzalny charakter! Dzięki naszym partnerom mogliśmy zaprezentować naszą…
Więcej Podsumowanie września