O nas

Bruk-Bet® Fotowoltaika jest częścią spółki BRUK-BET, która działa w branży budowlanej od 1984 roku.

Nasza historia to ciągły rozwój oparty na licznych inwestycjach w nowe technologie i najwyższej jakości produkty. Od 2011 roku prężnie działamy w branży odnawialnych źródeł energii, z dumą rozwijając naszą działalność nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Panele fotowoltaiczne Bruk-Bet utożsamiane są z solidnością i trwałością, ciesząc się zaufaniem Klientów na całym świecie.

W tej chwili jesteśmy największym producentem modułów PV na rynku fotowoltaiki w Polsce.

Nasze wartości


Dbałość o klienta

Nasze panele fotowoltaiczne przechodzą liczne testy jakości i wytrzymałości. Każdemu klientowi zapewniamy również pełną opiekę posprzedażową wraz z szybkim serwisem i naprawami.

Ochrona środowiska

Dzięki produkcji wydajnych i bardzo trwałych paneli fotowoltaicznych przyczyniamy się do popularyzacji energii odnawialnej, a tym samym zmniejszenia emisji CO2 i zanieczyszczenia środowiska.

Zrównoważony rozwój

Technologie OZE idą ramię w ramię ze zrównoważonym rozwojem ludzkości, wspierając niezależność i nowoczesność w zgodzie ze środowiskiem oraz społeczeństwem.

Certyfikaty


Jeśli chodzi o jakość produktów Bruk-Bet Fotowoltaika, nie musisz wierzyć nam na słowo! Sprawdź uzyskane przez naszą firmę certyfikaty jakości (m.in. ISO), a także dokumenty potwierdzające odporność naszych paneli na czynniki zewnętrzne (obciążenie, siłę wiatru, grad, substancje chemiczne itd.) od niezależnych, renomowanych jednostek badawczych.

Postaw na najlepsze panele fotowoltaiczne od polskiego producenta i nie martw się o egzekwowanie gwarancji czy opiekę posprzedażową. Współpraca z Bruk-Bet Fotowoltaika po prostu się opłaca!

Technologia


Jako jedyny producent w Polsce i jeden z niewielu na świecie, poddaliśmy nasze produkty ekstremalnym testom przyspieszonego starzenia, które odzwierciedlają rzeczywiste zużycie modułu przez kilkadziesiąt lat pracy. Dzięki temu możemy zaoferować wieloletnie gwarancje na panele fotowoltaiczne – 25 lat na moc i 30 lat na produkt!

Panele fotowoltaiczne marki Bruk-Bet Fotowoltaika powstają zgodnie z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Stosujemy nowoczesne metody produkcji, a także testowania. Dzięki temu każdy produkt trafiający do odbiorcy końcowego jest dogłębnie sprawdzony pod kątem wytrzymałości i sprawności.

Jesteś zainteresowany

montażem instalacji fotowoltaicznej na polskich modułach PV?

Zapisz się do newslettera