Podsumowanie
września

Jesteście gotowi na podsumowanie września?

Jako największy polski producent modułów fotowoltaicznych nieustannie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, biorąc udział w licznych wydarzeniach i prelekcjach. Po okresie wakacyjnym ze zdwojoną siłą angażowaliśmy się w różnego rodzaju eventy we wrześniu. Każdy z nich był wyjątkowy i miał niepowtarzalny charakter!

Dzięki naszym partnerom mogliśmy zaprezentować naszą ofertę wzbogaconą o nową serię produktową OPTIMAL EDGE w różnych częściach kraju a dzięki współpracy
z lokalnymi podmiotami udało nam się stworzyć fantastyczne ekspozycje i pokazać najmłodszym, że przyszłość może rysować się w zielonych barwach.

Zapraszamy Was na podsumowanie!

1.V Święto Sportu | Wisznia Mała | 03.09

Od Tarnowa po… Wisznię Małą – jesteśmy wszędzie 😊 Wrzesień rozpoczęliśmy wsparciem młodzieży podczas V Święta Sportu w Wiszni Małej. Na stadionie sportowym przy szkole, wraz z naszym partnerem, firmą Polska-Fotowoltaika dopingowaliśmy zdolną młodzież a na dorosłych czekaliśmy z naszym busem – super strefą ekspozycyjną. Każdy zainteresowany instalacją PV mógł poznać naszą ofertę oraz sprawdzić, jak produkowane są moduły PV w fabryce w Tarnowie.

Sam cel wydarzenia był szczytny, młodzi piłkarze zagrali dla swoich kolegów – Kasi, Antosia i Kuby.

2. EKO LAS | Mostki koło Świebodzina | 07.09 – 09.09

W dniach 7-9 września mieliśmy okazję wziąć udział w Targach EKO-LAS i spotkać się z tysiącami profesjonalistów branży leśnej. Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli przedsiębiorstw leśnych, zakładów i usług, przedstawicieli urzędów miast i gmin a także przedsiębiorstw energetycznych.

Czy fotowoltaice może być blisko do zagadnień branży leśnej? Oczywiście! Każdemu z nas zależy na dbaniu o środowisko, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii jest to możliwe.

Połączyliśmy więc praktykę z teorią i w tym zielonym otoczeniu zaprezentowaliśmy carport fotowoltaiczny serii Garden Harmony oraz przęsło fotowoltaiczne. Dzięki produkcji wydajnych i trwałych paneli PV przyczyniamy się do popularyzacji energii odnawialnej, a tym samym zmniejszenia emisji CO2 i zanieczyszczenia środowiska naturalnego.

3. Ekspozycja w Pasażu Odkryć w Tarnowie

Zmieniamy kierunek i wracamy na lokalny rynek! Mieszkańców Tarnowa i okolic zapraszamy do Pasażu Odkryć – to tu, pod koniec czerwca wystartowaliśmy z naszą ekspozycją. 😊 Przyjrzycie się naszym modułom PV z bliska i obejrzycie proces produkcji.

Nasza ekspozycja znajduje się w Sali jednego eksponatu, czyli ostatniej przestrzeni, związanej bezpośrednio z miastem i regionem. Umieściliśmy tu moduły fotowoltaiczne, które produkujemy w Tarnowie. Dzięki ich produkcji mamy wpływ na przestrzeń ekonomiczno-gospodarczą naszego regionu i kraju.

Na umieszczonych w Sali ekranach pokazujemy Wam proces produkcji a także eksperymenty i testy na naszych modułach.

8 i 9 września okazję do odkrycia naszej technologii mieli goście odwiedzający Pasaż w ramach Festiwalu Nauki i Techniki – każdy znalazł coś dla siebie 😊

4. RallyCorss | Słomczyn pod Warszawą | 15.09 – 17.09

W połowie września mocniej wcisnęliśmy gaz, emocje podskoczyły a serce zabiło szybciej! Dotarliśmy do Słomczyna pod Warszawę na Rally Cross. Wydarzenie, które zgromadziło tysiące fanów motoryzacji i napędziło wszystkich niesamowitą energią! W wysiłkach na torze wspieraliśmy naszego partnera, firmę Galposter i ich niesamowity zespół, który już niedługo wystartuje w Rajdzie Dakar Classic. Oczywiście trzymamy kciuki za cały team!

5. AGRO SHOW | Bendary | 19.09 – 22.09

Prosto ze Słomczyna, wraz z naszą ekipą i strefą ekspozycyjną ruszyliśmy na AGRO Show czyli Międzynarodową Wystawę Rolniczą, która obywała się w dniach 19.09 – 22.09. w Bednarach koło Poznania. Przybywający na wydarzenie goście mieli okazję zapoznać się z aktualną ofertą polskiego producenta Bruk-Bet Sp. Z o. o., marką modułów fotowoltaicznych Bruk-Bet Fotowoltaika a wszystko to za sprawą wieloletniego Partnera biznesowego, firmy Agbud.

6. Targi Budowlane w Bielsku Białej | 22.09 – 24.09

Jeszcze jedno wydarzenie o którym warto wspomnieć, a które zapadło w naszej pamięci na dobre to 25 Międzynarodowe Targi Technik Grzewczych i Oszczędności Energii „Instal System 2023” oraz 62 Międzynarodowe Targi Budownictwa w Bielsku Białej.

Team 4Eco, naszego Autoryzowanego partnera pojawił się na targach z mocną ofertą. Oprócz prezentacji modułów PV w wersji tradycyjnej, pokazali coś, czego do tej pory na rynku OZE nie dało się zaobserwować! Marka Bruk-Bet Fotowoltaika, w ramach serii Garden Harmony włączyła do oferty przęsła fotowoltaiczne, które szerszej publiczności zostały zaprezentowane m. in. Podczas tegorocznej edycji targów w Bielsku – Białej.

Funkcjonalność, nowoczesny design przęseł zainteresowały wielu gości a także jury konkursowe, które zdecydowało się przyznać firmie 4Eco wyróżnienie.

7. Małopolska Noc naukowców | 29.09

Ostatni przystanek na naszej wrześniowej trasie – Tarnów! Taka noc, pełna magii i niesamowitych eksperymentów zdarza się raz w roku! W Tarnowie, 29.09 odbyła się kolejna edycja Małopolskiej Nocy Naukowców. Drugi rok z rzędu nawiązaliśmy współpracę z Akademią Tarnowską i to właśnie pod uczelnią pojawiliśmy się wraz z naszą zewnętrzną strefą ekspozycyjną.

Pokazaliśmy, jak łatwo połączyć innowacyjności technologiczne ze zrównoważoną energią. Co czekało na odwiedzających?

  • Aktualna oferta Bruk-Bet Fotowoltaika – prezentacja modułów i procesu produkcji
  • Stanowisko pokazowe z Teslą (a nawet dwiema) i carportem fotowoltaicznym
  • Ładowanie samochodów elektrycznych

Nie mogliśmy zapomnieć o najmłodszych – przejażdżki Teslą, możliwości zgarnięcia ogniw krzemowych a przede wszystkim energetyczne wyzwanie EKO Dobble – przyciągnęły najmłodszych i ich opiekunów.

Współpraca MAREK: Bruk-Bet Fotowoltaika i Avrii Sol

Wydarzenia, w których wzięliśmy udział we wrześniu odniosły sukces. Mamy ogromną satysfakcję, że mogliśmy w nich uczestniczyć 😊 Nasze strefy ekspozycyjne przyciągały uwagę, a zespoły z którymi współpracowaliśmy stanęły na wysokości zadania!

Cieszymy się, że zainteresowanie naszymi produktami i innowacyjnymi rozwiązaniami stale rośnie.

Dziękujemy!

Zobacz również