Zespół Bruk-Bet
Fotowoltaika na 9 Beskidzkim
Festiwalu Dobrej Energii

12 czerwca 2019 roku wzięliśmy udział w 9 Beskidzkim Festiwalu Dobrej Energii – wielkiej fecie organizowanej na rzecz działań wspierających ochronę środowiska. Warto o tym wspomnieć, bo celem organizatorów jest propagowanie wiedzy na temat sposobów dbania o jakość powietrza i środowiska. W Bruk- Bet Fotowoltaika zawsze staramy się wspierać takie inicjatywy.

Jako pasjonaci odnawialnych źródeł energii, zdecydowaliśmy się zaprezentować uczestnikom festiwalu demonstracyjną elektrownię fotowoltaiczną. Odwiedzający nasze stoisko, mieli okazję przekonać się, jak zbudowana jest i jak działa instalacja PV. Przeprowadziliśmy również fotowoltaiczne warsztaty edukacyjne by pokazać, że fotowoltaika nie jest tak skomplikowana, jak może się wydawać.

W tegorocznej edycji festiwalu poruszano między innymi tematy: szacunku i oszczędzania energii, ochrony klimatu i elektromobilności. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie: https://www.miastodobrejenergii.pl/beskidzki-festiwal-dobrej-energii/

Dziękujemy uczestnikom i organizatorom za zaproszenie i owocne spotkania. Było kolorowo, wesoło i na temat. Z pewnością będziemy wspierać kolejne edycje Beskidzkiego Festiwalu Dobrej Energii.

Poniżej nasza fotorelacja z tego wydarzenia:

Zobacz również

Podsumowanie września
Podsumowanie września Jesteście gotowi na podsumowanie września? Jako największy polski producent modułów fotowoltaicznych nieustannie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, biorąc udział w licznych wydarzeniach i prelekcjach. Po okresie wakacyjnym ze zdwojoną siłą angażowaliśmy się w różnego rodzaju eventy we wrześniu. Każdy z nich był wyjątkowy i miał niepowtarzalny charakter! Dzięki naszym partnerom mogliśmy zaprezentować naszą…
Więcej Podsumowanie września