Kolejne szkolenia

produktowo-handlowe

w Bruk-Bet Fotowoltaika. Relacja.

Szkolenia Bruk-Bet Fotowoltaika


27 czerwca w siedzibie Bruk-Bet Fotowoltaika w Tarnowie i na stadionie w Niecieczy odbyły się nasze kolejne szkolenia produktowo-handlowe. Wzięło w nich udział ponad 20 instalatorów PV z różnych stron Polski. Szkolenia poprowadził Dyrektor Produkcji pan Paweł Banuch oraz Regionalny Dyrektor Sprzedaży pan Albin Okoń.

Szkolenia handlowo-produktowe zostały wprowadzone do oferty Bruk-Bet Fotowoltaika w tym roku. Biorąc pod uwagę potrzeby prężnie rozwijającego się rynku fotowoltaiki w Polsce, postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z firmami działającymi w branży instalatorskiej. Uważamy, że nieustanne podnoszenie kwalifikacji wykonawców, zwłaszcza w połączeniu z doborem modułów fotowoltaicznych uznanych marek, przekłada się bezpośrednio na jakość montowanych instalacji PV.

Zakres szkoleń fotowoltaicznych


W zakres naszego szkolenia wchodzą wiadomości z zakresu budowy modułów PV, testów jakim są poddawane podczas procesu produkcji oraz certyfikatów pochodzących od niezależnych jednostek badawczych. W związku z tym szkolenia zawsze zaczynamy od wizyty na hali produkcyjnej Bruk-Bet Fotowoltaika w Tarnowie, gdzie uczestnicy mają możliwość bezpośredniego zobaczenia jak powstają moduły fotowoltaiczne. Tak też było i tym razem. W drugiej części spotkania, która odbyła się już w sali konferencyjnej klubu Termalica Bruk-Bet Nieciecza, zaprezentowaliśmy perspektywy rozwoju rynku Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce. Ponadto zapoznaliśmy uczestników z tematyką technologii wytwarzania, technik dobrego montażu oraz gwarancji i certyfikatów paneli fotowoltaicznych.

Uczestnicy piątej już odsłony szkoleń produktowo-handlowych Bruk-Bet Fotowoltaika wyrazili chęć udziału w kolejnych naszych projektach i szkoleniach technicznych, w tym w Certyfikowanych Szkoleniach Fotowoltaicznych. Teoria i praktyka. Cieszymy się, że nasz wkład w rozwój branży jest doceniany, a wiedza techniczna i argumenty produktowe przekładają się na zwiększenie wartości generowanej sprzedaży przez naszych partnerów.

Zobacz również

Podsumowanie września
Podsumowanie września Jesteście gotowi na podsumowanie września? Jako największy polski producent modułów fotowoltaicznych nieustannie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, biorąc udział w licznych wydarzeniach i prelekcjach. Po okresie wakacyjnym ze zdwojoną siłą angażowaliśmy się w różnego rodzaju eventy we wrześniu. Każdy z nich był wyjątkowy i miał niepowtarzalny charakter! Dzięki naszym partnerom mogliśmy zaprezentować naszą…
Więcej Podsumowanie września