10 lecie produkcji
modułów fotowoltaicznych
w firmie Bruk-Bet

Firma Bruk-Bet, której główna siedziba mieści się w Niecieczy w Małopolsce, działa na polskim rynku od ponad 37 lat z powodzeniem poszerzając portfolio swoich produktów. W roku 2021 w firmie obchodzony będzie jubileusz 10-lecia produkcji modułów fotowoltaicznych. Producent wkracza w nadchodzący rok z nowym wizerunkiem i kompleksową ofertą polskich produktów objętych długoletnią gwarancją.

Kompleksowa oferta dla nowoczesnego budownictwa


Bruk-Bet znany jest głównie z produkcji kostki brukowej i wysokiej jakości płyt tarasowych, jednak ogromną siłę firmy tworzą jego marki, tj. Intrac – oferujący prefabrykaty dla infrastruktury kanalizacyjnej, drogowej i kolejowej, Georyt – produkujący kruszywa dla branży budowlanej oraz wyjątkowo popularne w ostatnich latach marki Bruk-Bet Solar i Termalica, których produkty wykorzystywane są w budownictwie energooszczędnym i pasywnym. System budowy Termalica z betonu komórkowego to kompleksowe rozwiązanie do wznoszenia zarówno jedno-, jak i wielowarstwowych ścian zewnętrznych i wewnętrznych obiektów budowlanych. Bruk-Bet Solar natomiast to producent kojarzonych jednoznacznie z solidnością i wysoką wydajnością modułów fotowoltaicznych, twórca pierwszej farmy fotowoltaicznej w Polsce.

Nowy Rok – nowy wizerunek


W Nowy Rok producent modułów PV wkracza z odświeżonym wizerunkiem poprzez wprowadzenie zmian w logo i nazwie marki. W 2021 roku jako Bruk-Bet Fotowoltaika, marka będzie dalej stawiała na doświadczenie i wynikającą z niego wiedzę ekspercką budowanego od lat zespołu specjalistów. Nowy wizerunek marki podkreśla przynależność do firmy Bruk-Bet działającej na rynku od 37 lat oraz ciągłość produkcji modułów PV już od 10 lat.

Produkty zaawansowane technologicznie


W 2021 roku Bruk-Bet Fotowoltaika będzie wprowadzać nowe wysokosprawne moduły, dzięki zakupowi nowoczesnej linii produkcyjnej. Nowy park maszynowy pozwoli na dostarczanie na rynek krajowy zaawansowanych technologicznie modułów mogących służyć Klientom przez dziesięciolecia. Zgodnie z podjętymi już w 2020 roku działaniami firma kontynuuje wzmacnianie sieci swoich Autoryzowanych Partnerów, zapewniając przy tym kompleksową usługę obejmującą nie tylko zakup polskich modułów fotowoltaicznych, ale też montaż wykonany przez sprawdzoną i zaufaną firmę instalatorską. Oferta dotyczy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców (oferta). Idąc zgodnie z duchem czasu, firma dostarczać będzie również produkty dla wykonania wysokiej jakości carportów i stacji do ładowania pojazdów elektrycznych.

Stabilizacja i bezpieczeństwo


Firma Bruk-Bet to firma z polskim kapitałem oraz bogatą tradycją i historią, na której produktach budowana jest coraz większa część infrastruktury krajowej oraz gospodarstw domowych i przedsiębiorstw. Swoim Klientom oferuje bezpieczeństwo i stabilizację dzięki produktom wysokiej jakości i precyzji wykonania.

Zobacz również

Podsumowanie września
Podsumowanie września Jesteście gotowi na podsumowanie września? Jako największy polski producent modułów fotowoltaicznych nieustannie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, biorąc udział w licznych wydarzeniach i prelekcjach. Po okresie wakacyjnym ze zdwojoną siłą angażowaliśmy się w różnego rodzaju eventy we wrześniu. Każdy z nich był wyjątkowy i miał niepowtarzalny charakter! Dzięki naszym partnerom mogliśmy zaprezentować naszą…
Więcej Podsumowanie września