I. miejsce w kategorii
„POLSCY PRODUCENCI
PANELI FOTOWOLTAICZNYCH” dla Bruk-Bet Fotowoltaika

Konsumencki Lider Jakości 2020 dla Bruk-Bet Fotowoltaika

Z dumą informujemy, że marka Bruk-Bet Fotowoltaika została wyróżniona I. miejscem w kategorii „POLSCY PRODUCENCI PANELI FOTOWOLTAICZNYCH” w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020 i tym samym otrzymała Złote Godło KONSUMENCKIEGO LIDERA JAKOŚCI 2020!

 I. miejscem w kategorii „POLSCY PRODUCENCI PANELI FOTOWOLTAICZNYCH” w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI to program ogólnopolski, w którym głos mają tylko i wyłącznie konsumenci. Przyznają oni trzy wyróżnienia dla marek i produktów, które darzą największym zaufaniem: złote, srebrne i brązowe godło. Jest to wiarygodna gwarancja jakości, wskazująca na wartość ocenianych produktów. Organizatorem akcji jest Redakcja Strefy Gospodarki – ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną.

Marka Bruk-Bet Fotowoltaika należąca do firmy Bruk-Bet® już od niemal dziesięciu lat buduje swoją pozycję na rynku fotowoltaiki w Polsce. Zwiększenie komfortu życia klientów, poprzez proponowanie proekologicznych rozwiązań i nieustanne udoskonalanie produktów jest z jednym ze strategicznych celów firmy. Cieszymy się, że starania te zostały docenione. Jak wynika z wypowiedzi respondentów Bruk-Bet Fotowoltaika jednoznacznie kojarzy się z solidnością, oszczędnością, skutecznością i energią ekologiczną. Wypowiedzi klientów:

  • „Mają bardzo duże doświadczenie, oferują rozwiązania najwyższej jakości”
  • Panele dobrej jakości, bardzo wydajne i trwałe, mogą służyć długie lata”
  • „Bardzo solidna, konkretna i rzetelna firma, mam do nich pełne zaufanie”

Obecnie Bruk-Bet Fotowoltaika jest najbardziej rozpoznawalnym producentem modułów PV w Polsce. Poleca nas ponad 80% respondentów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych modułów i skorzystania z przygotowanej ankiety wyceny instalacji PV dla domu lub przedsiębiorstwa: https://fotowoltaika.bruk-bet.pl/oferta-dla-domu/, https://fotowoltaika.bruk-bet.pl/dla-firmy/.

Zobacz również

Podsumowanie września
Podsumowanie września Jesteście gotowi na podsumowanie września? Jako największy polski producent modułów fotowoltaicznych nieustannie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, biorąc udział w licznych wydarzeniach i prelekcjach. Po okresie wakacyjnym ze zdwojoną siłą angażowaliśmy się w różnego rodzaju eventy we wrześniu. Każdy z nich był wyjątkowy i miał niepowtarzalny charakter! Dzięki naszym partnerom mogliśmy zaprezentować naszą…
Więcej Podsumowanie września