Dofinansowanie
na szkolenie fotowoltaiczne

Dofinansowanie na szkolenie fotowoltaiczne


Wybierz innowacyjny kierunek z sektora energetyki odnawialnej i zostań monterem instalacji fotowoltaicznych razem z Bruk-Bet Fotowoltaika!

W ramach Krajowego Funduszu Szkoleń możesz z naszą pomocą uzyskać do 100% dofinansowania na szkolenie fotowoltaiczne i egzamin UDT z zakresu fotowoltaiki. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje o dofinansowaniu z KFS.

Dofinansowaine – szkolenie fotowoltaiczne ?


Firmy, instytucje, urzędy, fundacje zatrudniające pracowników na umowę o pracę (próbna, czasowa, stała) oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą zatrudniające na umowę o pracę co najmniej 1 osobę (niezależnie od wymiaru etatu). Wielkość firmy w tym przypadku nie ma znaczenia.

dofinansowanie szkolenie fotowoltaiczne
dofinansowanie szkolenie fotowoltaiczne

Dotacja na szkolenie fotowoltaiczne ?


O przyznaniu dotacji decyduje kolejność złożenia wniosku, poprawnie wypełnione załączniki oraz wielkość środków, jakie są do dyspozycji.

Gdzie złożyć wniosek na szkolenie fotowoltaiczne ?


Na początek musisz wypełnić poniższy formularz i wysłać go do Bruk-Bet Fotowoltaika. Czasu jest niewiele, więc nie zwlekaj z podjęciem decyzji! Jeśli będziesz miał pytania chętnie na nie odpowiemy pod nr tel. +48 14 632 08 23.

Następnie, wspólnie z firmą ON Sp. z o.o. zajmującą się opracowywaniem wniosków o dofinansowanie, przygotujemy formularz, który będziesz musiał złożyć w Urzędzie Pracy w Tarnowie lub Krakowie do 1 lutego.

Moduły szkoleniowe do wyboru:


 • Moduł 1: Audytor energetyczny : 3 dni/24 h
 • Moduł 2: Zarządca energią: 2 dni/ 16 h
 • Moduł 3: Termografia : 2 dni /16 h
 • Moduł 4: PV fotowoltaika: 2 dni/16 h
 • Moduł 5: Kotły: 1 dzień/8h
 • Moduł 6: PC pompy ciepła :2 dni/16h
 • Moduł 7: Uprawnienia elektroenergetyczne E i/lub D : 1 dzień/8 h

Egzaminy do wyboru:


 • Egzamin państwowy organizowany przez Urząd Dozoru Technicznego z zakresu: systemy fotowoltaiczne
 • Egzamin państwowy organizowany przez Urząd Dozoru Technicznego z zakresu: pompy ciepła
 • Egzamin państwowy na dozór urządzeń elektroenergetycznych do 1 kV
 • Egzamin państwowy na eksploatację urządzeń

Z naszym wsparciem możesz szybko uzyskać uprawnienia, które pozwolą Ci projektować i wykonywać instalacje fotowoltaiczne. Twoja przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro!

Zobacz również

Podsumowanie września
Podsumowanie września Jesteście gotowi na podsumowanie września? Jako największy polski producent modułów fotowoltaicznych nieustannie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, biorąc udział w licznych wydarzeniach i prelekcjach. Po okresie wakacyjnym ze zdwojoną siłą angażowaliśmy się w różnego rodzaju eventy we wrześniu. Każdy z nich był wyjątkowy i miał niepowtarzalny charakter! Dzięki naszym partnerom mogliśmy zaprezentować naszą…
Więcej Podsumowanie września