BRUK-BET Fotowoltaika
wraz z GRANDSOL na
III Międzynarodowych Targach
Transportu Publicznego 2018

W dniach 21-23 marca br. odbyły się Międzynarodowe Targi Transportu Publicznego w Nadarzynie. Firma BRUK-BET Fotowoltaika oraz GRANDSOL wspólnie prezentowały swoją ofertę na tym wydarzeniu.

W Nadarzynie, pod Warszawą, po raz trzeci odbyły się targi dedykowane branży publicznego transportu zbiorowego. To miejsce spotkań czołowych przedstawicieli instytucji i organizacji zajmujących się transportem publicznym z producentami i dystrybutorami pojazdów, części i wyposażenia, najnowszych systemów biletowych oraz informatycznych. Wystawcy zaprezentują premiery autobusów oraz najnowsze rozwiązania z zakresu transportu publicznego.

GRANDSOL, to połączenie dwóch firm, GRAND i SOLGRO, połączenie wiedzy z zakresu energetyki i instalacji fotowoltaicznych oraz 30-letniej tradycji w projektowaniu i produkcji konstrukcji stalowych.

Stojak reklamowy Grandsol na
III Międzynarodowych Targach
Transportu Publicznego 2018

Oferta GRANDSOL to innowacyjne formy dotychczasowych produktów wzbogacone o energooszczędne rozwiązania, funkcjonalność oraz promocja OZE w energetyce. Wiaty przystankowe, elementy małej architektury miejskiej: ławki, stoliki parkowe, mobilne urządzenia ładujące do smartfonów i urządzeń przenośnych oraz carporty, są oparte na nowoczesnej technologii fotowoltaicznej od BRUK-BET Fotowoltaika, dzięki czemu spełniają swoją energooszczędną funkcję oraz doskonale wpisują się w otoczenie i miejskie przestrzenie.

Produkty GRANDSOL dbają również o poprawę bezpieczeństwa poprzez zastosowanie w nich możliwości instalacji systemów monitoringu lub integracji ich z już istniejącymi systemami dozoru elektronicznego. Priorytetami w tworzeniu produktów firmy GRANDSOL są funkcjonalność użytkowa, autonomiczność energetyczna, wysokie parametry techniczne oraz jakość i bezpieczeństwo.

Stojak reklamowy Grandsol na
III Międzynarodowych Targach
Transportu Publicznego 2018

BRUK-BET Fotowoltaika dostarcza dedykowane rozwiązania fotowoltaiczne, które doskonale uzupełniają nowoczesną formę produktów firmy GRANDSOL.

„Dzięki naszej zaawansowanej linii produkcyjnej, jesteśmy w stanie wytworzyć moduły PV idealnie dopasowane do niebanalnej formy produktów firmy GRANDSOL. Oprócz estetycznych aspektów, nasze moduły dodają nowych funkcjonalności elementom miejskiej zabudowy. Jesteśmy również pewni, że moduły BRUK-BET Fotowoltaika będą służyć długie lata w konstrukcjach GRANDSOL, ponieważ cały czas podnosimy jakość i wytrzymałość naszych produktów. Świadczy o tym już 14 certyfikacji przeprowadzonych przez niezależne laboratoria badawcze”, powiedział Paweł Bień, dyrektor zarządzający BRUK-BET Fotowoltaika.

Zobacz również

Podsumowanie września
Podsumowanie września Jesteście gotowi na podsumowanie września? Jako największy polski producent modułów fotowoltaicznych nieustannie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, biorąc udział w licznych wydarzeniach i prelekcjach. Po okresie wakacyjnym ze zdwojoną siłą angażowaliśmy się w różnego rodzaju eventy we wrześniu. Każdy z nich był wyjątkowy i miał niepowtarzalny charakter! Dzięki naszym partnerom mogliśmy zaprezentować naszą…
Więcej Podsumowanie września