Targi ENEX / ENEX
Nowa Energia – kolejne nagrody

Targi Enex / Enex Nowa energia


W dniach 27-28 lutego Bruk-Bet Fotowoltaika wziął udział w jednym z największych wydarzeń branży energetycznej w Polsce. Targi ENEX mają bardzo długą tradycję. Od przeszło 20 lat największe firmy z sektora spotykają się w Kielcach, żeby zaprezentować innowacyjne rozwiązania. Natomiast 16 lat temu zostały zorganizowane pierwsze targi ENEX Nowa Energia, skupiające branże OZE.

Energia to temat, który jest niezwykle istotny dla każdego z nas. Dlatego nie dziwi fakt, że wydarzenie przyciągnęło tysiące zwiedzających i ponad 100 wystawców z całej Polski. Podczas targów Bruk-Bet Fotowoltaika zaprezentował swoją ofertę produktową – moduły monokrystaliczne i polikrystaliczne. Dodatkowo można było zobaczyć moduły z serii NIVO, które są aktywne z obu stron, dzięki czemu zapewniają wyższą moc do nawet 400W z 60 ogniw oraz moduły glass-glass.

Targi to świetna okazja, żeby porozmawiać z naszymi ekspertami, którzy z pewnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania z zakresu fotowoltaiki.

Podczas wieczornej Gali wręczono medale, wyróżnienia i świętowano jubileusze liderów z branży. Bruk-Bet Fotowoltaika zdobył medal za najlepsze stoisko na targach oraz został również doceniony przez organizatorów z uwagi na jubileusz 35-lecia Bruk-Bet.

Serdecznie dziękujemy zarówno naszym Klientom, jak i Partnerom. Dzięki Wam Bruk-Bet Fotowoltaika dynamicznie rozwija się już od kilkunastu lat! Razem z Wami możemy zmieniać otaczający nas świat na lepsze!

Zobacz również